Bezpieczna Aborcja

Jak usunąć ciążę
 

Aborcja Domowymi sposobami

Aborcja nie jest, co prawda aż tak skomplikowane jak operacja przeszczepu serca, ale także ma swoje zawiłości. Potrzebna jest do tego niezbędna wiedza medyczna, sprzęt oraz specjalny sprzęt. W domowych warunkach nie ma możliwości przeprowadzenia aborcji.

Wywołanie poronienia nie jest tak łatwe jak się wydaje. Aby wywołać poronienie należy być w posiadaniu leków specjalnie do tego przeznaczonych, W domowych warunkach nie ma także możliwości wywołania poronienia. Jest to, co prawda dużo łatwiejsze od przeprowadzenia aborcji, ale pomimo to najczęściej nie przynosi ona oczekiwanych rezultatów. Kobiety, które chcą usunąć ciąże często wkładają sobie ostre przedmioty do pochwy, aby wywołać poronienie. Bija się po brzuchy, piją duże ilości alkoholu oraz zdarza się, że biorą narkotyki. Wszystkie te metody nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Kaleczenie się, bicie, umyślne spadanie z schodów często wyrządzają większą szkodę matce niż płodowi. Matki z takimi obrażeniami często trafiają do szpitali w celu zatamowania chociażby krwawienia. Lekarz w takim przypadku musi zawiadomić policje, która wczyna dochodzenie. Kobieta nie dość, że nie pozbywa się dziecka to do tego ma jeszcze konsekwencję prawne. Jeśli nawet dojdzie do poronienia, (co zdarza się nie zwykle rzadko. Średnio udaje się 1 na 1400 kobiet) to i tak lekarz ginekolog wykryje to. Unikanie wizyty do niczego nie doprowadzi, ponieważ komplikacje zdrowotne po takim poronieniu są niebezpieczne dla zdrowia. Lekarz w takim przypadku musi zawiadomić policje, która skieruje sprawę do prokuratury ta do sądu. A dalej to następuje wydanie wyroku skazującego
Istnieją, co prawda leki wywołujące poronienie, ale stosowanie ich jest bardzo niebezpieczne w domu. Może dojść do zagrożenia życia matki. 98% kobiet, które używały leków takich w domu miały poważne komplikacje zdrowotne, nie licząc oczywiście konsekwencji prawnych. Po za tym środki takie są bardzo trudno dostępne. A te "z pod lady" są tanimi podróbkami. Bowiem nikt nie zgłosi kupienia podrobiknych leków (które nie działają) na policje Ponieważ n razi się na konsekwencje prawne. Dlatego odradzam każdemu stosowanie takich środków! Jest to chyba metoda najbardziej niebezpieczna!